Jeśli człowiek ma zamiar do końca życia pozostać pracownikiem fizycznym, to powinien równo z wybiciem godziny szesnastej zapominać o swojej pracy. Natomiast jeśli zamierza piąć się wzwyż, wówczas wybicie godziny szesnastej powinno być dlań sygnałem do myślenia.~ Henry Ford

Centrum Ubezpieczeń i Finansów
PARTNER    
ul. Głowackiego 43  
32-800  Brzesko,
Małopolska. Polska 
tel. 14 66 30 320, 
14 68 62 391

Jesteśmy FIRMĄ istniejącą na rynku od ponad 18 lat. Z powodzeniem dbamy o pełną satysfakcję naszych klientów oraz współpracowników. 

Przyjmując strategię dynamicznego rozwoju nieustannie podnosimy kwalifikacje doskonaląc umiejętności. Uczestniczymy w szkoleniach, kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe i kształtujących dodatkowe kompetencje. W znacznej mierze są to szkolenia branżowe, pozwalające poznać najnowsze opcje produktowe pojawiające się na rynku. Wysiłki firmy oraz jej nieustanny rozwój doceniane są przez współpracowników. 

      Proponujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych, przemysłowych, branżowych oraz specjalistycznych. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Stosownie do potrzeb naszych Klientów dobieramy najbardziej optymalne ubezpieczenie służąc jednocześnie rzetelną pomocą. 

      Otrzymają Państwo oferty dostosowane do Państwa potrzeb zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny. Nasze usługi są dla Państwa bezpłatne – jesteśmy wynagradzani przez towarzystwa ubezpieczeniowe. 

Reprezentujemy interesy Naszych Klientów wobec różnych towarzystw ubezpieczeniowych: tj.: 
WARTA, GENERALI, ALLIANZ, HDI, HESTIA, COMPENSA, SIGNAL IDUNA, INTERRISK, UNIQA, CONCORDIA, PZM, TUZ, MTU

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Początek strony